40 duizend hoogopgeleide jongeren zoeken werkgever
Drive-netwerk organiseert gratis career event.
In Nederland zijn 40 duizend hoogopgeleide jongeren die maar moeilijk aan het werk komen, terwijl ze wel graag willen. Ondanks hun Bachelors- en Masters-graad, hun ambitie en talent, staan werkgevers niet in de rij om deze jongeren een baan aan te bieden.
Werkgevers die met deze groep in contact willen komen, kunnen dat doen op 23 oktober. Dan organiseert het
Drive Carrière Netwerk een bijeenkomst voor werkgevers en jong talent met een handicap.
Het netwerk is dit jaar opgericht voor actieve, jonge mensen met een handicap of chronische aandoening. Het Drive-netwerk heeft ongeveer duizend leden: jonge talenten, maar ook werkgevers en universiteiten.
Binnen het netwerk wordt ervaring uitgewisseld en inspiratie opgedaan. Het netwerk bemiddelt niet, maar brengt wel mensen bij elkaar via internet, Hyves en LinkedIn.
Career Event
Op 23 oktober 2008 organiseert het netwerk voor het eerst een
career-event op de
Hogeschool Inholland in Haarlem. Werkgevers en jong talent kunnen elkaar daar ontmoeten, kennis uitwisselen en netwerken.
Werkgevers die willen deelnemen aan deze dag, zijn van harte welkom. Deelname is gratis. Meer informatie vindt u op www.drive-netwerk.nl .